logo

Welcome to Wellspring

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Working Hours
Monday - Friday 09:00AM - 17:00PM
Saturday - Sunday CLOSED
From Our Gallery
Góra
 

Kursy i Szkolenia

TooMuch – Pogotowie Językowe organizuje kursy językowe dla firm oraz instytucji. Oferujemy zarówno kursy ogólne, jak i specjalistyczne (biznesowe, medyczne, techniczne itp.). Program kursu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta. Zajęcia grupowe/indywidualne odbywać się mogą w siedzibie Państwa firmy, w dowolnych terminach i o dogodnych dla Państwa porach dnia. Dysponujemy także w pełni wyposażoną salą dydaktyczną. Prowadzimy standardowe kursy półroczne lub roczne, z możliwością kontynuacji oraz krótsze, o bardziej zintensyfikowanej formie. Słuchacze zawsze mogą liczyć na pomoc naszych profesjonalnych i przyjaźnie nastawionych lektorów.

Celem naszych kursów jest poszerzanie kwalifikacji pracowników poprzez rozwijanie umiejętności językowych. Dzięki zastosowaniu różnorodnych narzędzi i technik nauczania nasi Słuchacze szybko przełamują barierę językową i swobodnie funkcjonują w środowisku obcojęzycznym na polu zawodowym, jak i towarzyskim.  Prowadzimy także kursy przygotowujące do egzaminów, m.in. maturalnego i ósmoklasisty. Ceny zależą od ilości osób w grupie i rodzaju kursu, zaczynają się jednak już od 12 zł za lekcję!